
Жіноча шкіряна сумочка міу міу бордова Miu Miu стильна гарна сумочка через плече
7 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3535-1257316
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал : Шкіра
Виробник: Китай
Розмір: 23*11*7
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴
