-30%

Жіноча шкіряна сумочка келін бордова Celine молодіжна стильна сумочка через плече
6 300 ₴
4 410 ₴
- В наявності
- Код: #art0535-1219123
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Шкіра
Виробник : 🇨🇳 Китай (Premium)
Розмір: 21*12*5
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Карабін |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 410 ₴
