-30%

Жіноча шкіряна сумочка міу міу рожева MIU MIU молодіжна гарна сумочка через плече
6 240 ₴
4 368 ₴
- В наявності
- Код: #art0529-1192856
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Шкіра
Виробник : 🇨🇳 Китай (Premium)
🛑Розмір:24 / 23(з ручкою) / 9
🛑Ремінець 100 см
🛑Має особистий код та QR код 🪪
🛑Всередині одне відділення і невеличка кишенька
🛑У комплектації: оригінальна коробка, оригінальний пильовик, бірки, документки, візитівка
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 368 ₴









