
Жіноча шкіряна сумочка гучі коричнева Gucci молодіжна стильна сумочка через плече
6 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: #art0266-273191
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал : Натуральна шкіра, текстиль
Виробник : - Китай
🛑Розмір : 27/18/5
🛑Має індивідуальний код
🛑У комплектації : оригінальна коробка, оригінальний пильовик, крафт папір, додатки
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Карабін |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴









