-30%

Жіноча текстильна сумочка діор чорна Dior модна практична сумочка через плече
7 300 ₴
5 110 ₴
- В наявності
- Код: #art0390-563835
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Текстиль
Виробник : 🇨🇳 Китай (Premium)
• Розмір: 22/20/11
• У комплекті ремінець із текстилю(max довжина 99 см)
• Комплектація : біла коробка, оригінальний пильовик, крафт папір
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 110 ₴








