
Чоловіча шкіряна сумочка коаш чорна COACH модна зручна сумочка через плече
5 800 ₴
- Менше 2 од.
- Код: #art0471-1048634
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Текстиль, натуральна шкіра
Виробник : 🇨🇳 Китай (Premium)
🛑Розмір: 21/13/8;
🛑Знаходиться в категорії «Чоловічі сумки»
🛑У комплектації: брендова коробка, крафт папір, оригінальний пильовик, додатки
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴









