
Жіноча шкіряна сумочка міу міу коричнева MIU MIU молодіжна гарна сумочка через плече
6 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: #art0407-747040
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра
Виробник : - Китай
🛑Розмір: 22 / 13(з ручками 23) / 9
🛑Ремінець 100 см
🛑Має особистий код та QR код 🪪
🛑У комплектації: оригінальна коробка, оригінальний пильовик, бірки
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴









