
Жіноча сумочка коричнева JW PEI молодіжна ділова сумочка через плече
6 600 ₴
- В наявності
- Код: #art0454-996295
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Еко-замш
Виробник : - Китай
🛑Розмір:
🛑Сумка 38 см / 25 см / 14 см
🛑Висота з ручкою 46 см
🛑Оригінальна коробка, оригінальний пиловик
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴









