
Жіноча шкіряна сумочка міу міу чорна MIU MIU молодіжна вишукана сумочка через плече
6 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: #art0452-996259
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра
Виробник : - Китай
🛑Має індивідуальний код всередині + QR-код
🛑Розмір:
🛑Сумка 24 см / 12 см / 19 см
🛑Ремінець 100 см
🛑Оригінальне пакування!
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴









