
Жіноча шкіряна сумочка гучі коричнева Gucci молодіжна гарна сумочка через плече
6 300 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 11526-959448
Основні характеристики :
• Виробник Китай
• Матеріал : високоякісний GG Supreme з елементами з натуральної шкіри
• Розмір : 19x17x6
• Ремінець : регульований, що дозволяє носити сумку через плече або як крос-боді
• Фурнітура : металева, золотого кольору
• Одне основне з внутрішньою кишенею
• Комплект : коробка та пильник
Опис товару : Gucci Horsebit 1955 компактна, але містка, ідеально підходить для щоденного використання. Високоякісні матеріали забезпечують довговічність і витривалість.
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 6 300 ₴







