
Жіноча шкіряна сумочка луї вітон чорна Louis Vuitton молодіжна стильна сумочка через плече
6 000 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 92191-959133
Основні характеристики :
• Виробник Китай
• Матеріал : шкіра Monogram Empreinte, підкладка - текстиль
• Розмір : 21х13х7
• Ручки : коротка верхня ручка та знімний регульований ремінець для носіння через плече або на плечі
• Фурнітура : металева, золотого кольору
• Застібка : фірмова S-lock
• Одне основне відділення з додатковими кишенями
• Комплект : коробка та пильник
Опис товару : Louis Vuitton Pochette Métis East West виконана з преміальної шкіри Monogram Empreinte із фірмовим тисненням у чорному кольорі. Компактний дизайн ідеально підходить для щоденного використання, забезпечуючи елегантний вигляд та зручність.
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг, Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 6 000 ₴







