
Жіноча джинсова сумочка шанель блакитна Chanel модна гарна сумочка через плече
4 980 ₴
- Менше 2 од.
- Код: #art0329-480470
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Джинс
Виробник : - Китай
‼️• В комплекті 1 ремінець не знімний (max довжина 127 см);
• Розмір: 17/13/7 см ;
• У комплектації: брендова біла коробка, оригінальний пильовик, документи.
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Джинс |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Блакитний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Карабін |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Ланцюг |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 980 ₴









