
Чоловіча шкіряна сумочка гучі чорна Gucci містка стильна сумка через плече
4 400 ₴
- В наявності
- Код: #art0371-553632
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Текстиль, натуральна шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розмір: 26/19/6
Мінімальний розмір ремінця 96
• У комплектації: брендова коробка, крафт папір, оригінальний пильовик, документи
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴









