
Жіноча шкіряна сумка рюкзак чорна містка елегантна сумка через плече
5 300 ₴
- В наявності
- Код: #art0334-479128
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра
Виробник : - Туреччина
• Максимальна довжина ремінця на плече 69 см
• Розмір: 24/21/8,5 см ;
• У комплектації: оригінальний пильовик
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loro Piana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 210 см |
| Ширина | 85 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основне |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Довжина: | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 690 мм |
| Паковання засобу | Пильник |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴






