
Жіночий шкіряний рюкзак фенді коричневий Fendi стильний практичний рюкзак через плече
8 800 ₴
- В наявності
- Код: 92075-561569
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розмір : 22х20х9
• 2 відділи
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fendi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 10 л |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Тверде дно |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 9 см |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 22 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Нижний |
| Вага | 2 г |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴









