
Жіноча шкіряна сумочка сідло діор біла Dior містка практична сумочка через плече
6 500 ₴
- В наявності
- Код: #art0376-556948
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра, текстиль
Виробник : - Туреччина
• Розмір: 27/18/6
• У комплекті ремінець із натуральної шкіри для носіння на плечі (max довжина 55 см), текстильний ремінець (max довжина 104 см)
• Комплектація : брендова коробка, оригінальний пильовик, крафт папір
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка сідло |
| Форма | Трикутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина ручок | 550 мм |
| Довжина плечового ременя | 1004 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴









