
Жіноча шкіряна дорожня сумочка келін чорна Celine велика гарна сумка через плече
6 000 ₴
- В наявності
- Код: #art0365-521410
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра, текстиль
Виробник : - Туреччина
• Розмір: 50/25/24
• У комплектації : брендовий пакет, оригінальний пильовик, крафт папір
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celine |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Тип | Сумка дорожня |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |
| Призначення | Для жінок |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 50 см |
| Об`єм | 10 л |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴









