
Жіноча шкіряна сумочка Gucci коричнева модна вишукана сумка гучі через плече з ланцюжком
6 900 ₴
- В наявності
- Код: #art0338-489400
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра, текстиль
Виробник : - Туреччина
• Максимальна довжина:
шкіряного ремінця 120 см ;
золотий ланцюжок 107 см
• Розмір: 21/15/10
• У комплектації: зелена коробка, крафт папір, пильовик
Накладений платіж по предоплаті 300 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг, Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 1007 мм |
| Довжина плечового ременя | 1020 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴









