
Жіноча сумочка діор преміум біла Dior Premium жіночі сумочки та клатчі висока якість
7 200 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 92039-433284
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Еко шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розміри: 17x15x6
• Один відділ , скрита кишеня на блискавці
Накладений платіж по предоплаті 300 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Брелок, Значки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴

