
Оригінал Жіноча сумочка об'ємна гесс Guess біла велика сумочка
11 800 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 6728-431809
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Текстиль
Виробник : - Туреччина
• Розміри: 34 x 26 x 13 cm
• Довга ручка в комплекті
• Основний матеріал: текстиль, веган шкіра
• Підкладка: 80% поліестер, 20% бавовна
• Застібка: блискавка
• Внутрішні кишені
Накладений платіж по предоплаті 300 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴









