
Жіноча оригінальна сумка гесс Guess Original біла маленька сумочка
9 900 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 6710-350038
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал - еко шкіра
- Глибина: 5 см
- Висота: 12 см
- Ширина біля основи: 18 см
• Підкладка: 20% бавовна, 80% поліестер
• Основний матеріал: 100% поліуретан
• Застібається на магнітну застібку
• Відділення для карт
• Довгий ремінь із регулюванням
• Кількість відділень для карток: 3
• Мінімальна довжина ременя: 71 см
• Максимальна довжина ременя: 122 см
Накладений платіж по предоплаті 300 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴









