
Жіноча шкіряна сумочка багет келін бежева Celine вишукана сумочка для подарунку
5 900 ₴
- В наявності
- Код: #art0308-408111
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра, текстиль
• У комплекті : додатки до сумки
• Розмір : 25/18/8
• Комплектація : брендова коробка, оригінальний пильовик, крафт папір
Накладений платіж по предоплаті 300 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celine |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴









