
Жіноча сумочка 2 в 1 чорна Coach стильна містка сумка з гаманцем
2 800 ₴
- Менше 2 од.
- Код: #art0277-284394
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Еко шкіра, текстиль
Виробник : - Туреччина
• Розмір: 23/14/7
• У комплектації : оригінальний пильовик, крафт папір, брендовый пакет, брендова коробка
Накладений платіж по предоплаті 300 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг, Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴









