
Жіноча вишукана сумочка коричнева через плече з ланцюжком
1 100 ₴
- Менше 2 од.
- Код: #art0188-223496
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Еко шкіра, текстиль
Виробник : Туреччина
• Ремінець регулюється (max довжина 133 см)
• Розмір: 23/18/7
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Брелок, Ланцюг, Значки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1033 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴







