
Жіноча шкіряна сумочка гучі біла Gucci стильна сумка через плече в натуральній шкірі
5 900 ₴
- Менше 2 од.
- Код: #art0169-221827
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра, текстиль
Виробник : - Туреччина
• В комплекті металевий ланцюжок ( max довжина 120 см)
• Розмір: 18,5/11,5/6 см ;
• У комплектації: оригінальна коробка, оригінальний пильовик.
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг, Значки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1020 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴









