
Чоловіча сумка луї вітон коричнева Louis Vuitton Crossbag молодіжна ділова сумка через плече
3 500 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 4169-259376
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Еко шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розмір : 14,5x18x4
• Два основних відділи
• Пакування : коробка LV, папір тишею, стікер
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Середній |
| Колір | Коричневий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Ділова |
| Відділення | 2 основних |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Довжина | 145 мм |
| Підкладка | Так |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴






