
Жіночий гаманець гесс рожевий Guess молодіжний стильний гаманець
2 600 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 15028-32135
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал - еко шкіра високої якості 🔥🔥🔥
Повний комплект (коробка, пильовик, картка)
Розмір: 20*11*2
Виробник: Туреччина
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 20х11х2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴

