
Жіноча сумочка шопер діор сіра міні Dior Book Mini стильна молодіжна сумка
3 300 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 11147-185668
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Текстиль
Виробник : - Туреччина
• Розмір : 36х28х10
• Один відділ
• Без комплектації
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Без застібки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴









