
Жіноча сумочка шопер діор помаранчева Dior PLAJ об'ємна сумка через плече
3 050 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 11121-168254
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Поліетилен
Виробник : - Туреччина
• Розмір : 41x32x16
• Один відділ
• Без комплектації
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Поліестер |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Помаранчевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Без застібки |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴




