
Жіноча шкіряна сумочка крістіан діор чорна Dior модна гарна сумочка через плече
5 780 ₴
- Менше 2 од.
- Код: #art0146-221777
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра, текстиль
Виробник : 🇨🇳 Китай (Premium)
🛑Розмір: 21,5/16/7 см ;
🛑У комплектації: наша біла брендова коробка, оригінальний пильовик, крафт папір
🛑‼️В комплекті 1 текстильний ремінець ‼️
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 780 ₴









