
Жіноча шкіряна сумочка коаш чорна Coach містка стильна сумочка через плече
6 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: #art0417-763173
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал : Натуральна шкіра
Виробник : 🇨🇳 Китай (Premium)
• Розмір : 20/15/8
• Має особистий код 🪪
• У комплектації : наша брендова коробка, оригінальний пильовик, крафт папір, додатки
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴









