
Жіноча шкіряна сумочка ів сент лорен червона Yves Saint Laurent молодіжна містка сумочка через плече
5 900 ₴
- В наявності
- Код: #art0458-1012685
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра
Виробник : - Китай
🛑Має індивідуальний код всередині
🛑Розмір: 21 см / 7 см / 14 см (з ручкою 37)
🛑У комплектації:
🛑 Оригінальна брендова коробка
🛑 Оригінальний брендований пильовик
🛑 Додатки
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴









