
Жіноча шкіряна сумочка коаш коричнева Coach модна ділова сумочка через плече
6 200 ₴
- В наявності
- Код: #art0446-967542
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра
Виробник : - Китай
🛑Має індивідуальний код всередині
🛑Розмір:
🛑Сумка 21 см / 16 см / 10 см
🛑Ланцюг 120 см
🛑У комплектації:
🛑 Оригінальна брендова коробка
🛑 Оригінальний брендований пильовик
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Ланцюг |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴









