
Жіноча шкіряна сумочка шанель бежева Chanel молодіжна стильна сумочка через плече
6 200 ₴
- В наявності
- Код: #art0382-557985
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра
Виробник : - Китай
🛑Розмір: 25/16/8
🛑Комплектація : брендова коробка, оригінальний пильовик, крафт папір, документи
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Карабін |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг, Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴









