
Чоловічий шкіряний гаманець луї вітон чорний Louis Vuitton стильний гарний гаманець
3 200 ₴
- Менше 2 од.
- Код: #art0422-767537
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розмір: 11,5/9/2
• У комплектації : оригінальна коробка, оригінальний пильовик, документи
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 11,5x9x2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴






