
Жіночий шкіряний гаманець коричневий хермес Hermes елегантний стильний гаманець
3 200 ₴
- В наявності
- Код: #art0419-767524
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розмір: 10/7,5/3
• У комплектації : оригінальна коробка, оригінальний пильовик
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hermes |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 10x7,5x3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴






