
Жіноча сумочка пінко коричнева Pinko молодіжна стильна сумочка через плече
7 000 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 92048-436153
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Еко шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розміри: 27x18x7
• 2 ременя в комплекті
• 2 відділи, карман на блискавці
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴









