
Жіноча шкіряна сумочка марк джейкобс біла Marc Jacobs містка стильна сумочка через плече
5 500 ₴
- В наявності
- Код: #art0401-648229
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Натуральна шкіра, текстиль
Виробник : - Туреччина
• Розмір : 32/24/14
• Ремінь 124 см (максимум)
• Комплектація : брендовий пильовик, брендовий пакет, крафт папір
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1024 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴









