
Жіноча сумка бананка гесс сіра Guess молодіжна стильна сумочка через плече
2 000 ₴
- В наявності
- Код: #art0402-648230
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Еко шкіра, текстиль
Виробник : - Туреччина
• Розмір : 33/17/12
• Комплектація : наша брендова коробка, брендовий пильовик, брендовий пакет, крафт папір,
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴









