
Жіноча сумочка марк джейкобс тедді рижа Marc Jacobs містка молодіжна сумка через плече
2 900 ₴
- В наявності
- Код: 8305-643886
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Текстиль \ еко шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розмір : 20х12х7
• Два відділи
• Без комплектації
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рудий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴
