
Жіноча сумочка ів сент лорен бежева Yves Saint Laurent містка стильна сумочка через плече
6 300 ₴
- В наявності
- Код: 92175-636604
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Еко шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розмір : 24x18,5x5
• Комплект : брендова коробка, пильник
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг, Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴









