
Жіноча сумочка пінко біла Pinko модна практична сумка через плече
6 800 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 92126-574440
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Еко шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розмір : 17х12х8
• Два відділи
• Комплект : брендова коробка, пильник, сердечко с qr кодом
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг, Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴






