
Жіноча шкіряна сумочка гучі сіра Gucci містка стильна сумка через плече
7 800 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 92112-570119
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Шкіра,Текстиль
Виробник : - Туреччина
• Один відділ
• Розмір : 15,5x19,5x4,5
• Комплект : коробка, пакет, пильник
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Без застібки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴









