
Жіноча шкіряна сумочка луї вітон коричнева Louis Vuitton вишукана стильна сумка з монетницею
7 500 ₴
- В наявності
- Код: 92095-568209
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Шкіра
Виробник : - Туреччина
• 3 відділи
• Розмір 24х12х9
• Комплект : коробка, пакет, пильник, стрічка, карта
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Ланцюг |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴









