
Жіноча шкіряна сумочка келін чорна Celine містка стильна сумка з ланцюжком
5 800 ₴
- В наявності
- Код: #art0361-521965
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: Натуральна шкіра
Виробник: - Туреччина
• Розмір: 20/11/4;
ремінець 67 см
• У комплектації: брендова коробка, оригінальний пильовик, крафт-папір
Оплата після предоплати 150 грн або повна оплата на картку
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celine |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Ланцюг |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина плечового ременя | 670 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴









