
Жіноча шкіряна сумочка фенді чорна Fendi містка вишукана сумка через плече
6 400 ₴
- В наявності
- Код: #art0348-516570
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: натуральна шкіра, текстиль.
Виробник: - Туреччина
• Розмір: 27/20/9
• Розмір ремінця:
- ланцюжок 78 см
- Шкіряний - максимум 129; мінімум 112
• У комплектації: брендова коробка, оригінальний пильовик, крафт-папір
Оплата після предоплати 150 грн або повна оплата на картку
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fendi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Ланцюг |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 780 мм |
| Довжина плечового ременя | 1029 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴









