
Жіноча шкіряна сумочка ів сент лорен чорна Yves Saint Laurent маленька містка сумка для носіння в руці
6 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: #art075-264140
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: Натуральна шкіра
Виробник: - Туреччина
• Шкіряний ремінець (max довжина 40 см)
• Розмір: 25,5/15/6,5
• У комплектації: оригінальний пильовик, документи, брендова коробка, крафт-папір
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴









