
Жіноча сумочка ів сент лорен рожева Yves Saint Laurent Puffer Chain елегантна сумочка
3 600 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 16051-241332
+380 (97) 965-99-22
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Еко шкіра
Виробник : - Туреччина
• Розмір : 35x16x9
• Один відділ
• Коробка YSL, папір, стікер
безкоштовно 🤍
Накладений платіж по предоплаті 150 грн або повна оплата на карту
Уточнюйте наявність перед оформленням замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴









